Czas na Przełamanie!

Jutro zespół Młodzików Proszowianki wybiera się na mecz ligowy do Słomnik, by rozegrać mecz z tamtejszą Słomniczanką. Mecz określany mianem derbów, gdyż obie te drużyny dzieli raptem 20km drogi.

Młodziki Proszowianki bardzo chcieliby zdobyć wreszcie punkty do ligowej tabeli, co nosi się z zamiarem przerwania złej passy 2 meczów bez zwycięstwa, ba nawet bez zdobyczy punktowej.

Trener Mariusz Bienias ma lekki ból głowy nad tym jaka to 9-tka wystąpi od pierwszej minuty. Z powodu kontuzji nie zagra bramkarz Mateusz Pypno, a choroba wyeliminowała Dawida Jagłę. Tak o to 2 podstawowych zawodników się wykruszyło.

Jednakże, są ludzie by ich zastąpić, ostatnio mimo porażki bardzo dobrze spisali się zawodnicy rezerwowi.
Kto wybiegnie jutro na murawę od pierwszej minuty. Dowiemy się jutro.

Słomniczanka Słomniki - Nowa Proszowianka Proszowice - 19.09.15 - godzina 12:30 - Słomniki

Zbiórka na mecz 11:20 w klubie, Zabieramy Dokument ze zdjęciem oraz ochraniacze.

Kadra: Oskar Kot, Bartosz Fajer, Patryk Oleksów, Daniel Kopeć, Kamil Kopeć, Jakub Wieczorek, Mateusz Łach, Szymon Raś, Marcin Grzyb, Sebastian Bujak, Łukasz Przybycień