Młodzicy nadal bez zwycięstwa.

W dniu dzisiejszym, tj 11.09.15, Młodzicy zespołu Nowej Proszowianki Proszowice niestety znowu przegrali na własnym boisku, tym razem z innym zespołem z Nowej Huty, Krakusem II Nowa Huta 3-6 (2-5). Bramki dla zespołu z Proszowic zdobyli Łach x2 oraz Grzyb z karnego.

Młodzi zawodnicy z Nowej Proszowianki wystąpili w meczu bez kontuzjowanego bramkarza Mateusza Pypno (Złamany Palec), jednakże mimo puszczonych 6 goli Oskar Kot zaprezentował się przyzwoicie. Proszowianie nie prezentowali się źle, ale głupie błędy w obronie zdecydowały o "rozwiązaniu worka z bramki" dla drużyny Krakusa. Z drugiej strony martwi też skuteczność, a raczej jej brak. Wiele sytuacji mogło zakończyć się bramką dla gospodarzy, jednakże albo brakowało szczęścia (3 razy piłka lądowała na poprzeczce), albo kapitalnie bronił bramkarz Krakusa, lub też brakło po prostu zimnej krwi i chęci oddania strzału.

Jak padały bramki:

1-4 Mateusz Łach. Dobitka po strzale Grzyba

2-4 Marcin Grzyb z rzutu karnego. Karny za rękę w polu karnym zawodnika Krakusa

3-5 Mateusz Łach mocnym strzałem z około 20 metrów ulokował piłkę w siatce.

3-6 rzut karny.

Piątek, 11.09.15. Proszowice, Parkowa 10

Nowa Proszowianka Proszowice - Krakus II Nowa Huta 3-6 (2-5)

Łach x2, Grzyb - k