Porażka Trampkarzy

19.08.2015 Trampkarze Proszowianki rozegrali pierwszy sparing tego lata. Przeciwnikiem była drużyna Krakusa Nowa Huta - którego trenerem jest zawodnik Proszowianki, Kamil Czarnecki. Zespół występujący od tego sezonu w Małopolskiej lidze Trampkarzy wygrał 8-2, mimo iż do przerwy prowadziła Proszowianka po golu Grzegorza Pomagiela 1-0. Drugą bramkę dla Proszowian strzelił Paweł Strzelski-Czekaj. Dla niektórych zawodników Proszowianki był to pierwszy mecz na pełnowymiarowym boisku i w 11 osobowych skłądach, dlatego jak to się mówi: "Pierwsze Koty za płoty"

Skład wyjściowy Proszowianki: Wątek - Kaczmarczyk, Niedźwiedź, Szopa, Pomagiel - Widyk, Frączek, Pardała - Kubik, Strzelski-Czekaj, Cebulski

Ponadto grali: Rybiński, Rogala, M.Florek, S.Florek, Zabagło, Jawniak, Nowak, Smaczyński.