Środa sparingowa..

W dniu dzisiejszym zespół Młodzików na boisku w Opatkowicach podejmował rówieśników ze Sparty Kazimierza Wielka. Mecz zakończył się wynikiem 9-7 dla gości, jednakże wynik w tym meczu nie był na pierwszym miejscu. Najważniejsze było to, by każdy w tym meczu wystąpił i zastąpił jednostkę treningową meczem. Cieszy debiut w Młodzikach 3 Orlików! Kacper Kwiecień, Kamil Lorens i Dawid Kłos wystąpili w dzisiejszym meczu i sporo namieszali.

23.09.15, Opatkowice

Nowa Proszowianka Proszowice - Sparta Kazimierza Wielka 7-9 (3-4)

Bramki dla Proszowian: Kacper Kwiecień x2, Dawid Kłos, Łukasz Przybycień, Marcin Grzyb, Jakub Wieczorek, gol samobójczy

Skład: O.Kot, Jagła, Oleksów, Fajer, Kopeć K, Wieczorek, Bujak, Przybycień, Grzyb - Rybiński, Jawniak, Smaczyński, Kopeć D, Raś, Łach, Lorens, Kłos, Kwiecień - Wiecha, Mazurek