Ze zmiennym Szczęściem...

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały zespoły z Proszowic, najpierw Młodziki byli o krok od zwycięstwa remisując w Słomnikach ze Słomniczanką 2-2, a Trampkarze wygrali 3-1 w Miechowie z Pogonią.

Ale po kolei.

Zespół Młodzików był bardzo bliski zwycięstwa. Już w 20 minucie widać było pełną dominację w meczu, po dwóch bramkach Mateusza Łacha (1-0 Solowy rajd i wykorzystana sytuacja sam na sam, 2-0 bezpośrednio z rzutu wolnego). Wynik do tego momentu mógł być jeszcze wyższy, swoich okazji nie wykorzystali Daniel Kopeć (3 razy groźne główki po rzutach rożnych), Mateusz Łach i Marcin Grzyb. W 24 minucie w polu karnym Proszowianki faulowany był gracz ze Słomnik przez Oskara Kota i po rzucie karnym mamy wynik do przerwy 2-1. Po przerwie napór Proszowian nie ustawał, czego efektem były słupek i poprzeczka, oraz multum nie wykorzystanych szans, a jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić tak i był w tym meczu. W ostatniej minucie Słomniczanka doprowadził do remisu i mecz zakończył się podziałem punktów.

19.09.15, Słomniki

Słomniczanka Słomniki - Nowa Proszowianka Proszowice 2-2 (1-2)

Mateusz Łach x2,

Skład: O.Kot - Fajer, Oleksów, D. Kopeć - K. Kopeć, Łach, Wieczorek, Raś - Grzyb

Grali również: Bujak, Przybycień,

Natomiast Trampkarze postarali się o korzystny rezultat wywożąc z Miechowa 3 punkty. Zaczęło się bardzo dobrze po już po 7 minutach było 1-0. Po podaniu... Oskara Rogali - bramkarza, który wystąpił w polu, Cebulski strzelił gola na 1-0. Jednakże Miechowianie odpowiedzeli strzałem z 25 metrów który wylądował w siatce gości i po 20 minutach mamy 1-1. Nie podłamało to Trampkarzy z Proszowic i pod koniec pierwszej połowy dwa razy groźnie zaatakowali, najpierw Cebulski huknął jak z armaty w pojenie i parę minut poźniej Nowak po dośrodkowaniu aktywnego tego dnia Cebulskiego z rzutu rożnego ulokował piłkę w siatce. 2-1 do przerwy bardzo ucieszył ten wynik do przerwy zarówno Trampkarzy jak i trenera. Druga połowa również była udana. Bramkę na 3-1 zdobył Szymon Kubik po podaniu Frączka i Proszowianka wygrała 3-1. Cieszy gra, cieszy wynik oby tak dalej. Po wpadce w pierwszej kolejce z Grębałowianką, zdobywamy pierwsze 3 punkty i miejmy nadzieje, że forma będzie rosła.