Wysokie Zwycięstwo Trampkarzy!

Wysokim zwycięstwem zakończyło się spotkanie Trampkarzy Proszowianki z Pogonią Miechów 6-2. Bramki w tym meczu zdobywali Karol Włodarczyk x2, Jakub Cebulski x2, Dominik Zabagło oraz Jakub Widyk.

Od początku meczu MKS narzucił wysokie tempo i już w 5 minucie po dograniu z boku Włodarczyka w polu karnym znalazł się Widyk i strzałem w długi róg bramki gości ulokował piłkę w siatce. Nie minęło kolejne 5 minut i z okolicy 25 metrów na strzał zdecydował się zawodnik Pogoni i bez szans był dobrze spisujący się w tym meczu Wątek. Nie podłamało to Proszowian i dalej dążyli do celu czego efektem w pierwszej połowie były dwie bramki Cebulskiego, który dwa razy popisał się celną dobitką i do przerwy wynik 3-1. Po przerwie nadal trwał napór gospodarzy. Kolejne bramki dołożył Włodarczyk. Szczególnie pierwsza z nich była przepięknej urody, gdyż piłka wylądowała w samym okienku bramki. Ostatnią bramkę dla Proszowianki zdobył Zabagło który wykorzystał błąd bramkarza po zagraniu z rzutu rożnego. Na koniec w sytuacji sam na sam doskonale zachował się napastnik gości i ustalił wynik meczu na 6-2.